Telefon Bağdat Cad.
Telefon Levent Şube

Ultrashape Power

BU UYGULAMA SADECE LEVENT ŞUBEMİZDE UYGULANMAKTADIR.

 

Radyofrekans ve ultrason sistemleri bir aradadır, Exilis, cildinizi ısıtmak ve yağ hücrelerini hedeflemek için güvenli termal dalgalar kullanmaktadır.
Exilis in ilettiği dual enerji yağ hücrelerini metabolik aktivitelerini hızlandırarak küçülmelerini sağlar. Aynı zamanda Exilis kolajen ağlarını uyararak güçlendirir ve bu da cilt gerginliğinde artış ve görünümünde iyileşme meydana getirmektedir.

Exilis Amerika’dan FDA onaylı, yağ azaltma, cilt sıkılaştırma ve kırışıklık gidermede uzun süreli, etkin ve invaziv olmayan çözümler sunan bir cihazdır.

Exilis in sahip olduğu tedaviyle eş zamanlı izleme sağlayabilen dijital termometresi ve cilt sıcaklığına bağlı geri bildirimi sayesinde cildinizdeki dermiş tabakası ısıtırken rahatlığınız ve konforunuzdan hiçbir şey kaybetmeyecek, tamamen güvenli ve etkin bir tedavi tecrübe etmiş olacaksınız. Cilt tipine bağlı olarak tedaviden sonra uygulama yapılan bölgede hafif kızarıklıklar olabilir ve bunlar genellikle birkaç saat içerisinde kaybolurlar.

Tedaviden hemen sonra hiçbir kısıtlama olmadan rutin günlük aktivitelerinizden tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Exilis, günümüzdeki en hızlı, etkili ve de cerrahi müdahale gerektirmeyen (invaziv olmayan) tedavileri sunan cihazdır.
Exilis’in kadınlarda en sık olarak uygulandığı ve eşsiz sonuçlar verdiği bölgeler:

• Bacaklar
• Dizler
• Kalça
• Sırt
• Kollar
• Karın ve Yanları
• Yüz, Çene Altı
• Boyun
• Dekolte Bölgesi

Erkeklerde sık uygulama yapılan bölgerlerse:

• Yanlar
• Karın
• Göğüs
• Çene Altı
• ve Yüz

 

 

Ultrashape, hedeflenen bölgede ani, seçici ve kalıcı olarak yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olurken kan damarlarına, sinirlere ya da deriye zarar vermeyen bir tedavi yöntemidir.
Yağ hücre içeriği güvenli bir şekilde doğal metabolik süreçle temizlenir.
Ultrashape hastalarınızın bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak için klinik olarak kanıtlanmış invaziv olmayan en son alternatiftir.
Ultrashape cihazı cilde, kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokusuna zarar vermeden subkutan yağ dokusundaki önceden belirlenmiş yağ hücreleri odağını odaklanmış atışlı ultrason dalgalarının termal etki olmadan sadece mekanik etki ile seçici olarak yok eder. Çok-merkezli kontrollü bir klinik çalışmada ve uluslararası hakem-denetimli bilimsel dergilerde yayınlanmış bağımsız klinik çalışmalarda Ultrashape’in karın, uyluk ve gövdenin yanları gibi problemli bölgelerde güvenli ve etkin tedaviler sunduğu kanıtlanmıştır.

• Tedavi edilecek bölgede homojen yap yıkımı sağlar – düzensizlikler oluşmaz
• Odaklanmış atışlı ultrason teknolojisi sayesinde zedelenme, şişme veya eve kapanmaya sebep olmaz
• Konforlu ve basit tedavi prosedürüne sahiptir.
• Birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı, ölçülebilir sonuçlar elde edilir
• Yan etkisi bildirilmemiş, yüksek hasta memnuniyetli tedaviye imkan tanır.
• Anında, seçici ve uzun etkili yağ hücresi hasarı oluşturan, etkisi klinik olarak kanıtlanmış odaklanmış atışlı (termal etkili olmayan) ultrason teknolojisi kullanır.

50’den fazla ülkede kullanılan Ultrashape uygulaması istenmeyen bölgesel yağ depolarını azaltarak düz ve muntazam bir vücut şekli oluşturmaya yardımcı olur.
Ultrashape tedavisi, karın, bel ve kalça bölgelerine uygulanır. Yumuşak yağların daha yoğun bulunduğu karın bölgesinde daha hızlı sonuç alınmaktadır.

Ciddi karaciğer ve böbrek hastalarına, gebelere ve hormonbozukluğu olanlara Ultrashape uygulanamaz.

İdeal Vücut şekillendirmesi için yağ dokusunun eşit inceltilmesi çok önemlidir.
Ultrashape, kullandığı gerçek zamanlı takip sistemi ile yağ dokusunu eşit olarak inceltir. İşlemin etkinliği iki hafta sonra görünür hale gelir. Bazi kişilerde daha erken düzelme görülebilmektedir.

Ultrashape tedavisinden sonra az ve sık beslenmek metabolizmanın hızlanmasını ve daha çabuk yağ yakımını sağlar. Bol su ve bitki çayı tüketilmelidir. Egzersiz yapılmalıdır.

Ultrashape sadece istenilen derinlikteki subkutan yağı hedefleyerek, sınırlanmış fokal hacme dönüşen ultrason enerjisinin akustik dalgalarını yayarak çalışır. Geleneksel ultrason teknolojisinden farklı olarak, Ultrashape’in enerjisi alımlı ultrason dalgaları gönderir, böylece sıcaklık artışları üzerinde kontrolü sağlarken (0,5 C’den daha az bir artış) yağ yıkımını anında seçici ve mekanik olarak, termal etki olmadan gerçekleştirir.

Ultrashape Power, vücut şekillendirme ve istenmeyen yağların azaltılması için kullanılan FDA onaylı, bir ultrason cihazıdır. Cihaz ayrıca, prosedürü yönlendirmek ve hedeflenen tedavi alanı boyunca yağ tahribatının muntazam bir şekilde yapılmasını sağlamak için eşsiz bir 3D izleme sistemi kullanır. Ultrashape power ile işlem yapılabilen alanlar şu şekildedir:

Karın

Uyluklar

Kol

 

 

 

UltraShape Power İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Ultrashape power gibi yağ azaltma işlemleriyle ilgileniyorsanız, ilk adım olarak bir tanı koyulması tavsiye edilmektedir. Bazı kişilerin, invaziv olmayan vücut şekillendirmesiyle mükemmel sonuçlar elde etmesinin temel nedeni, bu tür işlemler için doğru bir aday olmalarıdır. Genel olarak konuşmak gerekirse, Ultrashape power için iyi aday özellikleri şu şekildedir:

18 yaşından büyük olmak

Genel sağlığın iyi olması

Lokalize, inatçı yağlar için tedavi arayışı

Ultrashape Power Tedavisi

Tedavi planınız boyunca ilerlemenizi izlemek için bir dizi fotoğraf ve ölçüm alarak işleme başlanmaktadır.  Daha sonra muayene odasına götürülecek ve tedavi için hazırlanacaksınız. Ultrashape Power, ciltte bir ısınma ya da hafif karıncalanma hissi veren darbeli, odaklanmış ultrason enerjisini kullanır. Birçok insan tedavi sırasında uykuya dalar çünkü çok rahatlatıcıdır. Tedavi süresi tedavi edilen alanın büyüklüğüne bağlı olacaktır, ancak çoğu seans 30 ile 90 dakika arasında bir zaman alır.

Yan Etkileri Nelerdir?

Yan etkiler, insanların büyük çoğunluğu için minimaldir. Tedavi bölgesinde hafif bir şişlik  veya kızarıklık hissedebilirsiniz, ancak bu normaldir ve tedavi sonrasında hızlıca geçer. Çevreyi etkileyen sinirler ve dokular, tedavinin güvenlik profilini mükemmel kılan cihazdan etkilenmez.

Ultrashape Power Tedavisi Sonrası Sonuçlar Ne Zaman Görülür?

Her Ultrashape Power seansında yok edilen yağ hücreleri, yaklaşık 2 ile 4 hafta süren bir süreçte vücudunuz tarafından yok edilecektir. Bu nedenle, ilk işlemden 10 ile 14 gün içinde bazı gelişmeleri görmeye başlayabilirsiniz . Ayrıca, Ultrashape Power en iyi sonuçları elde etmek için bir 3 seans gerektirir; böylece üçüncü ve son tedavinizden yaklaşık bir ay sonra maksimum sonuçlarınıza ulaşmış olursunuz.